Туреччина_протест 5.ua

Турецька поліція застосувала сльозогінний газ для розгону протесту проти операції на південному сході країни

  Сотні активістів виступили, зокрема, проти запровадження комендантської години на південному сході країни, де турецькі військові активізували боротьбу з курдами.

  Турецькі поліцейські застосували сльозогінний газ для розгону протестувальників на центральній площі Таксим у Стамбулі. Щонайменше двох мітингарів затримали, повідомляє агенція Reuters.

  Сотні активістів виступили, зокрема, проти запровадження комендантської години на південному сході країни. Там турецькі військові розрорнули операцію для боротьби з курдами. 

  Як повідомляв 5.ua, в неділю, 20 грудня, Туреччина заявила про те, що 70 підозрюваних бойовиків угруповання "Курдська робоча партія" і два турецьких солдати були вбиті в результаті операції проти угруповання на південному сході країни.

  Нагадаємо, перемир'я, яке діяло між Анкарою та "Курдською робочою партією", було порушене у липні цього року. Конфлікт на південному сході Туреччини, де проживають переважно етнічні курди, триває близько 30 років. За цей час тут загинуло понад 40 тис. людей.

  Попередній матеріал
  Бойовики продовжують гатити із заборонених Мінськими угодами мінометів - стріляли біля Станиці Луганської
  Наступний матеріал
  Вибух у Волгограді: восьмеро мешканців дев'ятиповерхівки вважаються зниклими безвісти
  Теги:
  Loading...