politdengi.com.ua

Турчинов: Росія підтверджує свій статус головної небезпеки в світі

  Наміри РФ збільшити свій військовий бюджет ще більш ніж на $4 млрд є свідченням того, що керівництво Росії не збирається припиняти свою політику військової ескалації та зовнішньої агресії.

  Про це сказав секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

  За його словами, збільшення на тлі економічної кризи та зубожіння населення Росії військового бюджету РФ до $48 млрд означає, "що Путін продовжує перетворювати РФ на глобальну військову загрозу".

  "Так, Росія визначена головною військовою загрозою не тільки в Стратегії національної безпеки і у Військовій доктрині України, аналогічної позиції дотримуються і наші стратегічні партнери", - сказав він, додавши, що у пріоритетах Національної військової стратегії США, яка була ухвалена нещодавно, агресивна політика РФ посіла перше місце серед загроз, "випередивши потенційну небезпеку з боку міжнародного тероризму та таких "демократичних країн", як Іран і Північна Корея".

  Секретар РНБО наголосив, що враховуючи активне нарощування військового потенціалу РФ, в бюджеті України на наступний рік "попри всі труднощі, не повинні зменшуватись видатки на сектор безпеки і оборони".

  Попередній матеріал
  На Донеччині СБУ викрила схованку з понад 20 кг тротилу
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Кіровограді стартував набір до патрульної поліції
  Теги:
  Loading...