Ципрас готовий піти на умови європейських кредиторів

  Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас запропонував прийняти умови від кредиторів країни, щоб покласти край протистоянню щодо програми порятунку, але на певних умовах.

  Про це пише УНІАН.
  Пропозиція міститься в листі від прем'єр-міністра Ципраса від 30 червня кредиторам країни, яке є в наявності у Bloomberg. Раніше в офісі прем'єр-міністра Греції  Алексіса Ципраса повідомили, що Афіни мають намір укласти угоду з кредиторами терміном на 2 роки у межах Європейського стабілізаційного фонду ESM.

  Нова програма фінансової допомоги повинна покрити всі фінансові потреби Греції та містити положення про реструктуризацію грецьких боргів, заявив грецький прем'єр.

  "Греція залишається за столом переговорів", - ідеться в його заяві. 

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас раніше оголосив, що до важких  кроків довелося вдатися після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків. Раніше в неділю, 28 червня, ЄЦБ заявив, що заморожує на дотеперішньому рівні своє екстрене кредитування фінансової системи Греції, яка тепер потребує значно більших фінансових вливань через втечу готівки. За повідомленнями, менш як протягом останньої доби, від часу, коли в ніч на неділю парламент Греції схвалив проведення референдуму щодо умов міжнародної допомоги, з банкоматів країни зняли готівкою 1 мільярд 300 мільйонів євро, побоюючись саме тих заходів, про які й оголосив Ципрас.

  Попередній матеріал
  На Полтавщині СБУ затримала чоловіка, який намагався налагодити незаконний продаж зброї
  Наступний матеріал
  ГПУ скерувала до суду обвинувальний акт проти керівників "Беркуту", яких підозрюють у силовому розгоні Майдану
  Теги: