Центральний банк РФ відкликав ліцензії у трьох банків

  Банк Росії 13 квітня оголосив про відкликання ліцензій на здійснення банківських операцій у трьох московських банків: "Транснаціонального банку", "ІпоТек Банку", а також у "Тихоокеанського Внешторгбанка".

  Про це повідомляє видання Meduza.

  У повідомленні йдеться, що "Транснаціональний банк" і "ІпоТек Банк" проводили високоризиковану кредитну політику, не створивши адекватних резервів для можливих втрат за позиками, а також брали участь у сумнівних операціях з виведення клієнтами грошових коштів за кордон в значних обсягах.

  Зазначається, що "Тихоокеанський Внешторгбанк", також використовувався клієнтами-юридичними особами для виведення коштів за кордон і порушував федеральні закони, що регулюють банківську діяльність.

  Повідомляється, що зараз у банках призначена тимчасова адміністрація, повноваження виконавчих органів припинені. Всі три банки є учасниками системи страхування вкладів.

  У повідомленні повідомляється, що за величиною активів "Тихоокеанський Внешторгбанк" займав 340-е місце в банківській системі РФ. За підсумками 2014 року, в ренкінгу "Інтерфакс-100" "Транснаціональний банк" займав 182-е місце, "ІпоТек Банк" - 584-е місце.

  Попередній матеріал
  ДПСУ зафіксувала 21 безпілотник бойовиків в зоні АТО
  Наступний матеріал
  В Україні очікується істотне похолодання: місцями прогнозують заморозки

  У Росії дозволили контролювати особисте листування в інтернеті

  Кисельов написав у Guardian: в ЄС - цензура, а в Росії - свобода

  Російська економіка знаходиться у вкрай важкій ситуації – віце-прем‘єр РФ

  Росія не зацікавлена у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі - МЗС