Тристороння контактна група збереться найближчим часом у Мінську - МЗС Білорусі

  Тристороння контактна група щодо ситуації на сході України та її робочі групи вже найближчим часом планують зібратися у Мінську.

  Про це повідомляють у Міністерстві закордонних справ Білорусі.

  Деталі майбутньої зустрічі обговорила заступниця білоруського міністра закордонних справ із представниками так званої трійки ОБСЄ - Сербія, Швейцарія та Німеччина. ОБСЄ - одна з учасниць контактної групи. Також туди входять представники України та Росії.

  Як повідомлялось, 30 квітня відбулись перемовини учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання кризи на сході України у форматі skype-конференції.

  Учасники зустрічі обговорили виконання ключових пунктів Мінських домовленостей - припинення вогню, відведення важких видів знарядь, звільнення незаконно утримуваних осіб. Також йшлося про постачання української та міжнародної гуманітарної допомоги в Донецьк і Луганськ, а також про деескалацію ситуації в Широкиному і пропозицію української сторони про відвід танків, гармат, мінометів калібром менше 100 мм. Перемовини тривали 5 год 40 хв, що майже у два рази більше, ніж зазвичай.

  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілів Широкиного поранені троє бійців "Азову"
  Наступний матеріал
  Із Швейцарії до Сум прибули 25 тонн гуманітарної допомоги

  Сьогодні Тристороння контактна група обговорить питання припинення вогню і обміну полоненими

  Україна закликає якнайшвидше запустити роботу підгруп з питань виконання Мінських угод - прес-секретар Кучми

  У Кучми анонсували відеоконференцію з ватажками терористів

  З боку терористів немає бажання продовжувати обмін полоненими – Кучма