day.kiev.ua

Трьох росіян в Туреччині підозрюють у зв'язках з "Ісламською державою"

  У Туреччині трьох росіян затримані за підозрою у зв'язках з екстремістським угрупуванням "Ісламська держава".

  Як повідомляє BBC Україна, генеральний штаб турецьких збройних сил допитує затриманих. У той сам час в російському посольстві в Анкарі повідомили журналістам, що поки не отримували від турецької влади жодних повідомлень про затримання росіян.

  Раніше в Туреччині вже затримували росіян, підозрюваних у зв'язках з "Ісламською державою", діяльність якої в Росії заборонена. Зокрема, на початку серпня турецькі військові затримали 26-річного жителя Дагестану, який, імовірно, намагався перейти кордон із Сирією, щоб приєднатися до бойовиків.

  Наприкінці липня Туреччина почала масштабну операцію проти "Ісламської держави" і "Робітничої партії Курдистану".

  "Згідно з Четвертою Статтею Вашингтонської Угоди, будь-яка країна може просити про консультації, коли під загрозою опиняється її територіальна цілісність, політична незалежність або безпека. Сьогоднішня зустріч дуже вчасна, це відповідь на нестабільність біля турецьких кордонів, біля кордонів НАТО. Ми пильно стежимо за розвитком подій і стоїмо пліч-о-пліч із Туреччиною", - заявив генсек НАТО Єнс Столтенберґ. Альянс на п'ятому в історії екстреному засіданні такого роду схвалив операції Туреччини проти зовнішніх загроз.

  Попередній матеріал
  Бої під Новоласпою і Старогнатівкою були розвідкою боєм - Федічев
  Наступний матеріал
  ЦВК просить ВР невідкладно визначити перелік населених пунктів Донбасу, в яких не проводитимуться вибори
  Теги:
  Loading...