AFP

Теракт у готелі в Малі: загинуло 19 осіб

  19 людей загинуло внаслідок атаки терористів на готель Radisson Blu в Малі. Один з них - громадянин Cполучених Iтатів. Також мертві двоє терористів.

  Таку кількість назвав малійський президент Ібрагім Бубакар Кейта, передає Reuters. До готелю довго не вдавалось потрапити - терористи тримали заручників. Після штурму будівлі малійською поліцією за підтримки військових з США та Франції, звільнили з полону бойовиків 170 осіб. Кілька заручників мають незначні травми.

  "Цей день став для всіх нас страшним - 21 людина загинула, з них 2 бойовиків. Семеро осіб отримали поранення. Від сьогодні у країні запроваджено надзвичайний стан. Приспустять всі прапори на території країни, у наших посольствах і консульствах. Три дні національної жалоби оголошені з понеділка 23 листопада", - сказав він.

  У країні оголошено 3-денний траур за жертвами теракту. Відповідальність за напад взяло на себе радикальне ісламістське угруповання "Аль-Мурабітун", пов'язане з "Аль-Каїдою". Зокрема, організатором може бути бойовик Мохтар Бельмохтар, якого раніше вважали загиблим.

  Раніше повідомлялося про 18 загиблих, їх тіла знайшли спецпризначенці, коли проникли у будівлю готелю.

  Попередній матеріал
  Поки невиконані Мінські домовленості, мова про зняття санкцій з Росії не йде - Рубан
  Наступний матеріал
  Євросоюз вводить посилений контроль на кордонах Шенгенської зони
  Теги:
  Loading...