В'єтнам_негода 5.ua

Тайвань та В'єтнам потерпають від аномально низької температури

У Тайвані через холод загинули десятки людей.

Там стовпчики термометра опустилися до 4 градусів за Цельсієм. Хоча звичайна зимова температура там - від 15 до 20 градусів тепла. Загалом повідомляють про майже 60 загиблих. Гинуть здебільшого літні люди, їх серце не витримує різкого перепаду температури.

Є загиблі й через переохолодження. Більшість будинків у країні не підключені до системи централізованого опалення.

Аномально низька температура у В'єтнамі. Через холодну зиму, якої місцеві жителі не бачили вже близько 40 років, люди втрачають домашнє господарство, у фермерів гинуть корови, свині та кури.

Селяни розпалюють вогнища, щоб хоч якось зігріти тварин. Температура повітря там опустилась до -4 градусів, подекуди випав сніг. Сільськогосподарські культури, які вирощують у В'єтнамі, не пристосовані до низьких температур, а до морозів і поготів. Тому постраждали й посіви.

Не всі у В'єтнамі взагалі колись бачили сніг. На дорогах збільшили кількість поліцейських, щоб допомогти впоратися з рухом на ожеледиці та вкритих снігом дорогах.

Як повідомляв 5.ua, у США дахи не витримують негоди. Зима у Сполучених Штатах цього року рекордна, таких снігопадів та морозів американці не бачили з 1922 року. В 11 штатах запровадили надзвичайний стан.

/
/
/
/

Попередній матеріал
У Дніпропетровську затримали адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах
Наступний матеріал
Метеорологи попереджають про дводенний снігопад у Києві
Loading...

У Сполучених Штатах дахи не витримують негоди

Негода у світі б'є нові рекорди - дайджест

Сніговий шторм, сильні морози та небезпечна ожеледиця - примхи негоди у світі

Європа потерпає від зимової негоди