Twitter / @BarcelonaCenafe

Сирійському біженцю, якого збила з ніг журналістка, дадуть притулок в Іспанії

  Іспанська футбольна школа не змогла лишитися байдужою до історії мігранта.

  Сирійський біженець Осама Абдул Мохсен, якого після перетину кордону збила з ніг оператор угорського телеканалу N1TV, відтепер мешкатиме в Іспанії. Про це пише ABC

  Приголомшена історією, мадридська приватна футбольна школа CENAFE вирішила допомогти мігрантові, який у Сирії працював футбольним тренером.

  Щоб розшукати мігранта, керівник школи Мігель Анхель Галан звернувся до іспанської газети El Mundo. Після того, як журналісти знайшли Мохсена, школа відправила до нього одного зі своїх вихованців, який говорить арабською, щоб той супроводив сирійця до Мадриду. CENAFE оплатила йому дорогу, а також пообіцяла оплачувати проживання Мохсена та його 7-річного сина у Хетафе (передмістя Мадрида), поки Мохсен не знайде роботу. 

  Галан запевнив, що його наміри допомогти родині біженця підтримує муніципалітет. Він також додав, що сподівається забрати ще двох дітей і дружину Мохсена, які нині перебувають у Туреччині.

  Зазначимо, що на початку вересня у мережі активно поширювали відео, де видно, як оператор угорського телеканалу N1TV Петра Ласло ставить під ніжку біженцю з дитиною на руках. Після інциденту журналістку звільнили. 

  Нагадаємо, що через закриття сербсько-угорського кордону мігранти змінили курс пересування – тепер вони прямують до Хорватії. Учора, 16 вересня, чільник хорватського уряду Зоран Міланович заявив, що Загреб забезпечить вільний прохід через Хорватію нелегалам, які хочуть звідси дістатися в інші держави ЄС.

  Попередній матеріал
  Парламент Франції схвалив розірвання контракту на поставку "Містралів" до Росії
  Наступний матеріал
  Депутати парламенту Японії побилися під час засідання у прямому ефірі (відео)
  Теги:
  Loading...