dt.ua

Сили безпеки Іраку зайняли командну базу "Ісламської держави" у Рамаді

  Звільнення цієї бази є важливим етапом відновлення контролю над центром провінції Анбар.

  Іракські сили безпеки зайняли командну базу командну базу терористів "Ісламської держави" на півночі міста Рамаді та прилеглі до неї райони. Про це повідомляє DT.UA з посиланням на Reuters.

  У повідомленні сказано, що захоплення бази сприятиме відновленню контролю Іраку над містом. Центр Рамаді залишається під контролем терористів, проте, за словами бригадного генерала Ях'ї Расула, бойовики, кількість яких сягає 250-300 осіб, втратили ініціативу, а урядові війська перерізали їм канали постачання. "Ми перехоплюємо в радіоефірі повідомлення бойовиків про брак їжі та боєприпасів. Зрозуміло, що вони в розпачі, і все валиться", − прокоментував ситуацію генерал.

  Видання зазначає, що захоплення терористами ІД Рамаді, столиці провінції Анбар, у травні було однією з найбільших поразок урядових військ за весь рік. Нинішня ж добре підготовлена операція, яка напередодні розпочалася із вдалого штурму південно-західної частини міста, є першою значною перемогою іракської армії над "Ісламською державою".

  Попередній матеріал
  Суд змінив запобіжний захід "свободівцю" Сиротюку на особисте зобов'язання
  Наступний матеріал
  У Фінляндії заявили про порушення кордону вертольотом з боку Росії
  Теги:
  Loading...