poprunews.ru

Сибірського фермера оштрафували за креативний протест – купу гною перед "Сбербанком Росії"

  Згідно вироку суду, активіста покарали не за проведення акції як такої, а за те, що навалив купу занадто рано.

  Про це пише "Медуза" з посиланням на російський "Интерфакс".

  За повідомленням, Куйбишевський районний суд Новосибірської області прийняв рішення оштрафувати фермера Олександра Бакшаева, який вивалив воза з гноєм біля відділення Ощадбанку, на 11 тисяч рублів за порушення правил проведення пікетів. На думку суду, Бакшаєв порушив закон, оскільки провів пікет в недозволений законодавством час. Адже згідно сучасних російських законів, публічний захід не може починатися раніше 7-ї години ранку і закінчуватися пізніше 22-ї години.

  Бакшаєв визнав цю провину на суді.

  Новосибірського фермера Олександра Бакшаева затримали після того, як він 13 лютого близько сьомої ранку вивалив воза з гноєм перед відділенням "Сбербанку Росії" і встановив на ній гасла "Банкіри – вороги народу" і "Геть кредитне рабство".

  Як повідомляли російські ЗМІ, у такий специфічний спосіб фермер вирішив віддати банку гроші по кредиту. Олександр Бакшаєв є фермером з досить великим господарством: 70 голів великої рогатої худоби, 17 коней і два десятки поросят. Природні відходи від худоби фермер складував в купу за будинком. Чоловіка оштрафували за склад гною в розмірі 40 тисяч рублів у той час, коли йому потрібно було платити за борговими зобов'язаннями "Сбербанку".

  "Оскільки гній – це моя власність, яка оцінена в 40 тисяч рублів, я віддаю ним банку кредит. Готівки у мене немає", – резюмував фермер.

  Через годину Бакшаєв поїхав, залишивши гній його новим власникам. "Сбербанку" знадобилося кілька годин, щоб прибрати купу.

  Попередній матеріал
  Прем’єр-міністр України із робочим візитом відвідає Німеччину
  Наступний матеріал
  Дірка в бюджеті пенсійного фонду становить 80 млрд грн

  45% росіян вважають жертви сталінських репресій виправданими

  ЄС тиснутиме на Росію санкціями, допоки Москва не виконуватиме Мінські угоди - Меркель

  Вануату запропонувала Росії безвізовий режим

  Путін підписав закон про призов кримчан у російську армію