фото Крим.Реалії

Світовий банк чекає серйозних довгострокових наслідків від санкцій для економіки РФ

  Негативні наслідки санкцій проти Росії для економіки країни можуть тривати значно довше, ніж самі санкції, попереджає Світовий банк.

  У черговій доповіді про економіку РФ, опублікованому в середу, СБ узагальнив і проаналізував міжнародний досвід застосування санкцій до країн, повідомляє "Інтерфакс-Укарїна".

  "Як тільки країна-адресат виявлялася ізольованою від великих економічних і фінансових ринків, іноземні і навіть вітчизняні інвестори втрачали інтерес до інвестицій в цю країну, погіршуючи перспективи економічного розвитку в середньостроковій і довгостроковій перспективі", - наголошується у доповіді.

  "Головний висновок з міжнародного досвіду полягає в тому, що економічні санкції, які зараз діють у відношенні Росії, можуть спричинити за собою серйозні наслідки в середньостроковій і довгостроковій перспективі", - повідомляють експерти СБ.

  Світовий банк попереджає, що для відшкодування збитків, завданих санкціями, економіці потрібний набагато тривалий період часу, ніж термін дії санкцій.

  Повідомляється, що поки західні санкції та російські відповідні заходи зробили серйозний вплив на економіку за трьома каналами, констатує Світовий банк. По-перше, це девальвація рубля і стрибок інфляції, по-друге - обмеження доступу до світових ринків капіталу, по-третє - зниження споживчої та інвестиційної активності.

  Попередній матеріал
  В мережі з'явилось відео зруйнованих гаражів біля Донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  Російські ЗМІ обурені передачею "Містралів" Латвії і острову Лампедуза

  Британія посилить контроль над санкціями проти Росії

  Конгресмен: США посилять санкції проти Росії, якщо ЄС дасть на це добро

  Набули чинності санкції проти Росії, ухвалені Австралією ще у вересні

  ЄС тиснутиме на Росію санкціями, допоки Москва не виконуватиме Мінські угоди - Меркель