Світова реакція на події в Україні: грошей і заяв замало для боротьби з російською агресією

  Світ обіцяє Україні підтримку - економічну, політичну та фінансову.

  Утриматись від передчасного оптимізму та продовжувати політику впливу на сторони Мінських домовленостей, закликав президента Європейської ради Дональда Туска Петро Порошенко під час телефонної розмови. 

  Відновити нормальні відносини між Києвом і Москвою можна лише після повернення Криму та повного закриття кордону на Сході України. Про це заявив голова українського МЗС Павло Клімкін під час візиту до Токіо. Дипломат вкотре наголосив, що саме через неконтрольовані ділянки терористи отримують зброю та боєприпаси. І закликав світ не закривати на це очі.

  Грошей і заяв замало для боротьби із російською агресією, зазначили на спільній прес-конференції генсек НАТО та президент Словаччини. Обидва наголосили на важливості боротьби із російською пропагандою.

   "Не менш важлива за зброю інформація. Ми маємо здолати маніпулювання громадською думкою в наших країнах, захиститися від потоку брехні. В контексті того, що відбувається в Україні, це дуже важливо", - заявив президент Словаччини Андрей Кіска.

  "У НАТО є потужності для боротьби з цією пропагандою. І сам Альянс, і його члени змушені брати участь в інформаційній війні, що марно намагається підірвати нашу єдність… Ми не вважаємо, що на пропаганду треба відповідати пропагандою. В короткій перспективі це може допомогти. Але з рештою завжди перемагає правда", - додав генсек НАТО Єнс Столтенберг.

  Інформаційна боротьба - це публікації у світових медіа про російських військових, загиблих в Україні, та російську військову техніку на Донбасі. Це - дебати і звіти, наприклад, на Раді ООН з прав людини, що триває нині в Женеві. Повідомлення про оборудки "Газпрому". Про європейських політиків, яких Кремль не пускає до Москви на похорон убитого опозиціонера Бориса Нємцова. Що обурливіші повідомлення, то невпевненіше становище Росії за столами дипломатичних переговорів.  Попередній матеріал
  Експерт: ключове завдання Путіна - підірвати довіру українського суспільства до влади
  Наступний матеріал
  Українська армія потребує відновлення "політруків" - Сиротюк

  Захід підтримує відведення важкого озброєння і наполягає на виконанні Мінських угод

  Перемир'я в Україні крихке, але поки що його дотримуються – генсек НАТО

  Порошенко застеріг Туска від передчасного оптимізму

  Порошенко закликав ЄС продовжувати політику впливу для виконання Мінських угод