Суд у Грузії залишив у силі заочний арешт Саакашвілі

  Тбіліський міський суд у середу залишив у силі запобіжний захід у вигляді арешту заочно звинувачуваному у справі про розгін мітингу опозиції в грузинській столиці 7 листопада 2007 року екс-президентові Грузії Михеїлу Саакашвілі.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це заявив у середу журналістам адвокат Георгій Чивіашвілі.

  За його словами, такий самий запобіжний захід збережений обвинуваченим у цій справі колишньому меру Тбілісі Гігі Угулава, колишньому міністру юстиції Грузії Зурабу Адеішвілі та екс-главі Міноборони Грузії Давиду Кезерашвілі.

  Ще одному обвинуваченому у цій справі, колишньому прем'єр-міністру Вано Мерабішвілі запобіжний захід ще не обрано, проте він перебуває в ув'язненні в іншій справі про перевищення службових повноважень, зазначив юрист.

  Чивіашвілі заявив, що "суд ухвалив рішення, не вислухавши позиції захисту, що є порушенням закону". Адвокат заявив, що це рішення буде оскаржено.

  Нагадаємо, на посту голови Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі зарекомендував себе як реформатор та борець з корупцією. Зокрема, у липні він удвічі скоротив кількість чиновників ОДА.

  Попередній матеріал
  У терористів наразі немає ні сил, ні засобів для повномасштабного наступу – речник сектора "Б"
  Наступний матеріал
  Рівненський суд заарештував авто зі "скандальним" бурштином - Геращенко