Кадр із відео YouTube

Суд оштрафував росіянина на 3 тис. рублів через мультфільм про Дональда Дака

  Російський суд визнав правопорушниками двох користувачів соцмережі через аудіозаписи групи "ХорСС" та антигітлерівський мультфільм про Дональда Дака.

  "Прокуратурою міста Северськ проведена перевірка за інформацією УФСБ Росії по Томській області про розміщення в мережі інтернет екстремістських матеріалів", - повідомила прокуратура Томської області.

  Причиною перевірки стали пісні "Арійська честь" та "White Power", записані російським панк-рок гуртом "ХорСС". Ще один "екстреміст" мав необережність зберегти у себе на сторінці в соцмережі знятий у 1942 році студією Уолта Діснея мультфільм, у якому висміюється Третій рейх. За сюжетом, Дональду Даку сниться, що він - нацист, та згодом він прокидається у США і радіє.

  За результатами перевірки прокурор порушив відносно громадян справи про адміністративні правопорушення за статтею 20.29 КоАП РФ (виробництво і розповсюдження екстремістських матеріалів). Постановами судді Сіверського міського суду на правопорушників накладено адміністративний штраф у розмірі 3 тис. Рублів кожному. Прокуратура зазначає, що вони можуть оскаржити ці рішення.

  Як повідомлялося раніше, жительку Таганрога, яка розклеїла у місті листівки проти свавілля поліції, судитимуть за статтею "ненависть до соціальної групи". Російські правозахисники уже кілька років заявляють про підміну понять у ході розгляду подібних справ.

  Попередній матеріал
  Тисячі сибіряків несподівано отримали повістки до воєнкоматів
  Наступний матеріал
  МЗС: Заява про застосування РФ своєї юрисдикції на Донбасі не має здорового глузду
  Теги:
  Loading...