Фото Postimees.ee

Стрілянину в Каліфорнії у реабілітаційному центрі визнали актом тероризму

  Стрілянину в американському місті Сан-Бернардіно визнали актом тероризму. Проте, правоохоронці поки що не заявили офіційно про приналежність подружжя вбивць до якогось із терористичних угрупувань.

  Про це повідомляє Reuters. Серед інших доказів про зв'язок з терористами свідчить і запис, зроблений на сторінці нападника, Саїда Фарука, у Facebook - у ньому він поклявся у вірності "Ісламській державі". 

  "Згідно зібраної нами інформації, той жахливий напад був актом тероризму. У нас є докази, що все це було ретельно сплановано. Також ми встановили, що пара намагалась знищити свої дані з електронної бази відбитків пальців. Ми продовжуємо розслідування, щоб знайти більше доказів", - сказав асистент керівника Федерального бюро розслідувань Девід Бовдіч.

  Журналістів пустили в будинок, який орендувала пара нападників. Як зазначає BBC, там напередодні вилучили 12 саморобних вибухових пристроїв, речовини, щоб робити нову вибухівку та 4, 5 тис. патронів. Адвокати сім'ї каліфорнійських стрільців кажуть - рідні й гадки не мали, що Фарук з дружиною здатні скоїти подібне. Щоправда, вони знали, що нападник удома мав 2 пістолети - зброя була зареєстрована.

  Нагадаємо, у четвер, 3-го грудня, до зали святкувань центру соціальної допомоги для людей з вадами розвитку, де у розпалі була вечірка для працівників, увірвались озброєні чоловік та жінка та відкрили вогонь. Внаслідок цього загинуло 14 осіб, 21 людину - поранено. Нападників ліквідували при спробі втечі.

  Попередній матеріал
  У Львові призначили нового керівника патрульної поліції
  Наступний матеріал
  Президент подякував волонтерам за участь у боротьбі проти агресора на Сході України
  Теги:
  Loading...