zik.ua

Страйк авіадиспетчерів у Франції: кожен п'ятий рейс скасовано або затримано

  У Франції авіадиспетчери оголосили дводенний страйк проти планів адміністрації скоротити частину робочих місць

  Французькі авіадиспетчери відучора проводять 48-годинний страйк, виступаючи проти планів адміністрації скоротити частину робочих місць. Профспілки подали заявку про відмову супроводжувати половину авіаційного парку Франції на внутрішніх та регіональних лініях, повідомляє телеканал France-3.

  "Кожний п'ятий рейс у Франції скасований або затриманий у зв'язку з дводенним страйком авіадиспетчерів, що розпочався в неділю, 20 березня, і триває в понеділок, 21 березня. Управління цивільної авіації отримало попередження від профспілок авіадиспетчерів про відмову супроводжувати до 50% літаків у більшості французьких аеропортів. Особливо постраждали аеропорти в Ліоні, Тулузі, Ніцці, Парижі (аеропорт Бове) та Марселі", - йдеться в повідомленні.

  За інформацією телеканалу, затримки у столичних аеропортах Орлі та Руасі - Шарль-де-Голль становлять від 40 хвилин до 2 годин. Адміністрація аеропортів заявила, що затримки сьогодні стосуватимуться 40% усіх рейсів. Чиновники аеропорту та представники авіакомпаній намагаються попередити пасажирів про нинішню ситуацію.

  Головною вимогою страйкарів є поступове скорочення робочих місць, у той час як адміністрація аероруху Франції оголосила високі темпи "ущільнення ринку зайнятості у 2016 році" (від 20 до 45%). Профспілки звинувачують керівництво у "значній технологічній відсталості" французьких авіадиспетчерських пунктів та у відсутності інвестицій, які прямо впливають, на їхню думку, на зростання кількості аварій та матимуть прямі наслідки для дотримання безпеки.

  Нагадаємо, на початку березня у Франції страйкували залізничники - на маршрути не вийшла третина потягів.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві СБУ попередила вивезення військового обладнання до Росії
  Наступний матеріал
  Суд над Савченко оголосив перерву - адвокат
  Loading...

  Відзавтра у Франції страйкуватимуть технічні працівники Air France

  У Парижі страйкують таксисти

  Паризькі таксисти страйкують через запровадження нової системи реєстрації

  У Франції страйкують вчителі, таксисти та авіадиспетчери

  Працівники Air France оголосили про страйк

  5 канал - трансляція наживо