навчання_Грузія 5.ua

Столтенберг відзначив прогрес на шляху зближення Грузії та НАТО

  Генсек Альянсу Єнс Столтенберг відзначив прогрес на шляху зближення Грузії та НАТО.

  Відповідну заяву він зробив після зустрічі з грузинським президентом Георгієм Маргвелашвілі в Брюсселі. Утім жодних конкретних термінів вступу цієї держави до НАТО Столтенберг не назвав.

  Тим часом, у самій Грузії відучора тривають масштабні спільні військові навчання з США. Участь у них беруть 600 військовослужбовців з обох країн. Вишкіл має назву "Благородний партнер" і відбувається на полігоні "Вазіані", неподалік Тбілісі. "Ми не готуємося ні з ким воювати, ці навчання не спрямовані проти когось. Навпаки, ми прагнемо миру. Саме тому грузинська армія повинна бути сильною і рішучою, здатною захистити свободу і незалежність нашої батьківщини", - запевнив міністр оборони Грузії Тіна Хідашелі.

  Повідомляється, що США перекинули до Грузії Чорним морем з болгарської Варни 15 БМП. Навчання мають на меті підготувати грузинські війська для участі в майбутніх операціях НАТО і зблизити їх із силами швидкого реагування Альянсу.

  "Ці навчання – чудовий приклад прагнення обох держав до подальшої співпраці у галузі оборони. Вони стали початком нової ери у наших відносинах: США вперше доправили до Грузії на вишкіл бойові машини піхоти. Це великий і вкрай позитивний крок", - заявив бригадний генерал збройних сил США Марк Лебен.

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив посла України в Білорусі Єжеля
  Наступний матеріал
  У Непалі стався ще один потужний землетрус
  Теги:
  Loading...

  Росія несе особливу відповідальність за дотримання Мінських домовленостей – генсек НАТО

  Чим швидше введемо стандарти НАТО, тим важче НАТО буде нам відмовити – нардеп

  Через зростання загрози з боку Росії, питання вступу до НАТО стає актуальним - Порошенко

  НАТО передислокує штаб командування до Румунії на 12 днів