фото nato.int

Столтенберг: Час інвестувати в оборону НАТО

  Проблеми безпеки нині складні, взаємопов'язані, надходять з багатьох напрямків, тому для НАТО настав час інвестувати в оборону.

  Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє "Укрінформ".

  "Нині настав час інвестувати в нашу оборону. Ми бачили певний прогрес кожної нації НАТО у тому, щоб витрачати 2% валового внутрішнього продукту на оборону. Естонія і Польща вже досягли цієї позначки, Велика Британія підвищує витрати на оборону зараз, інші союзники склали дорожню карту, щоб зробити те саме", - заявив генсек НАТО.

  Він зазначив, що серед основних загроз, які стоять зараз перед людством, є війна у Сирії та участь у ній РФ, наслідки "Арабської весни" та російська агресія проти України.

  "Ми стикаємося з найбільшими за все покоління проблемами безпеки. Вони складні, взаємопов'язані і приходять з багатьох напрямків. Очікування "Арабської весни" були замінені насильством та екстремізмом. Росія незаконно анексувала Крим, продовжує дестабілізувати Схід України і на даний час вступила у війну в Сирії", - наголосив Столтенберг.

  За словами генсека, Альянс переглядає відносини з Росією. Столтенберг також пообіцяв, що НАТО продовжить надання допомоги, аби зробити сильнішими своїх східних сусідів, зокрема Україну, Грузію і Молдову.

  Нагадаємо, російський депутат Ілля Пономарьов прогнозує, що наступного року між Російською Федерацією і блоком НАТО може розпочатися велика конфронтація.

  Попередній матеріал
  Німеччина вживатиме заходів для скорочення потоку біженців до країни
  Наступний матеріал
  У Канаді через сильний вітер 300 осіб були заблоковані на вершині гори
  Теги:
  Loading...