Фото nnm.me

США відправляють до Сирії 50 спецпризначенців для тренування опозиції

  Білий Дім вирішив відправити до Сирії близько півсотні спецпризначенців.

  Військові будуть консультувати і тренувати опозиціонерів, повідомляє Associated Press.

  Раніше США не проводили наземних операцій у Сирії, і обмежувалися лише авіаударами по базах терористів. Речник Білого дому Джош Ернест підкреслив, що таке рішення не є зміною стратегії, адже спецпризначенці не братимуть безпосередньої участі у бойових діях.

  "Наша стратегія у Сирії не змінилася. Її основа - розвиток потужності місцевих, сирійських сил, які воюють з "Ісламською державою". Є багато шляхів, якими США і наші партнери по коаліції можуть підтримати ці місцеві сили - надати їм обладнання або ж здійснити авіаудари, посилюючи їхні наземні операції. Також президент (Барак Обама) вирішив посилити цю підтримку іще одним чином, а саме надіслати до Сирії невелику кількість військових спецпризначенців, які нададуть дорадче сприяння у наземних операціях проти "Ісламської держави". Це посилення стратегії, яку Барак Обама започаткував майже рік тому", - заявив речник Білого дому.

  Нагадаємо, сьогодні у Відні завершилася дводенна конференція щодо врегулювання конфлікту у Сирії, в якій взяла участь безпрецедентна кількість учасників.

  Попередній матеріал
  Реформа судової системи: яким буде українське правосуддя
  Наступний матеріал
  Українські кардіохірурги вчаться міняти серцевий клапан без розрізу грудини
  Теги:
  Loading...