glavnoe.ua

США поділиться з Україною досвідом з психологічної реабілітації бійців - Міноборони

  Заступник лідера Демократичної партії в Сенаті США сенатор Річард Дурбін запевнив представників Міноборони України у подальшій підтримці та розвитку співробітництва.

  Крім того, він запропонував консультативну допомогу в сфері психологічної реабілітації бійців, повідомляє прес-служба українського оборонного відомства.

  "США один час зіткнулися з проблемою організації психологічної реабілітації військових, які брали участь у бойових діях Тому ми готові поділитися своїми напрацюваннями в цьому напрямку", - розповів Дурбін в ході зустрічі із заступником міністра оборони України - керівником апарату Петром Мехед в понеділок.

  У свою чергу, заступник міністра оборони зазначив, що "українська сторона високо цінує допомогу, яку Сполучені Штати Америки надають Україні в рамках складної військово-політичної ситуації в нашій державі". Мехед також поінформував сенатора щодо військово-політичної ситуації в Україні.

  У Міноборони також нагадали, що Конгрес США схвалив виділення $ 120 млн для оснащення української армії у поточному році.

  Попередній матеріал
  РФ відмовила у в'їзді голові німецько-української групи у Бундестазі
  Наступний матеріал
  Фотографи зняли на Монблані найбільшу в світі панораму

  Українські ветерани армії США взяли участь у параді в Чикаго

  США планує розмістити систему ПРО на Алясці

  У Грузії проходять спільні з військовими США навчання

  США не будуть "міняти" Україну в "торгах" з Росією на якусь іншу сферу впливу - Семиволос