США подали запит на екстрадицію чиновників ФІФА

  США подали запит на екстрадицію зі Швейцарії сімох чиновників ФІФА, арештованих у травні за підозрою у причетності до корупції у футбольній організації.

  Як повідомили у швейцарському федеральному департаменті юстиції, офіційний запит із Вашингтона надійшов у середу, передає BBC Україна. Влада Швейцарії заявила, що поки що не розглянула запит США. У повідомленні йдеться, як пояснили в швейцарському департаменті юстиції, затримані чиновники ФІФА та їхні юристи мають 14 днів на розгляд запиту про екстрадицію - термін можуть подовжити "за наявності достатніх підстав".

  Зазначається, що після цього департамент юстиції оголосить про своє рішення "впродовж кількох тижнів". При цьому будь-яке рішення департаменту ще можуть оскаржити у федеральному кримінальному суді або федеральному верховному суді Швейцарії.

  Нагадаємо, корупційний скандал у ФІФА спалахнув наприкінці травня. За результатами розслідування ФБР загалом висунуло обвинувачення 14 особам, причому дев'ять із них - колишні чи чинні функціонери ФІФА.

  Попередній матеріал
  У Чорнобильській пущі четвертий день гасять пожежу, яка спалахнула ще у неділю ввечері
  Наступний матеріал
  Путінські терористи хочуть припинити виплати українських пенсій мешканцям окупованих територій