гюмрі 5.ua

Справу російського військового, звинуваченого у вбивстві сім'ї в Гюмрі, передали СК Вірменії

  Справу російського солдата Валерія Пермякова, який в січні розстріляв цілу вірменську родину з семи людей у місті Гюмрі, нарешті передали слідчому комітету Вірменії. Досі в тому, що сталося, розбиралася російська прокуратура. 

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу СК Вірменії. Рішення про передачу справи ухвалили після тривалих переговорів.

  "Члени слідчої групи головного управління з розслідування особливо важливих справ Слідчого комітету Вірменії вивчили з російськими колегами кримінальну справу і спільно відокремили матеріали, що стосуються вбивства членів сім'ї Аветисян. Матеріали відокремлені у 9 томів, які сьогодні були передані Слідчому комітету Вірменії й направлені на переклад", - повідомили в прес-службі.

  Нагадаємо, Пермяков був солдатом, і Росія наполягала судити його на території РФ. У Єревані та Гюмрі відбулися численні протести. Люди вважали, що таким чином зловмисник може уникнути відповідальності. Валерій Пермяков утік із частини 12 січня. На світанку він зайшов до будинку Аветисянів і розстріляв із автомата всіх, хто там був, зокрема й 6-місячного малюка. При цьому в будинку утікач кинув свій однострій із іменною біркою, автомат і набої. Упіймали його вже за кілька годин під час спроби перейти кордон із Туреччиною. Лікарі визнали Пермякова осудним

  Попередній матеріал
  Нацгвардія і військові оточують гору Явірник на Закарпатті - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Внаслідок обстрілів терористами Авдіївки загинули люди – прес-центр АТО