Джавелін
Джавелін фото ТСН

Сполучені Штати передали Естонії ракети для "джавелінів"

  Вартість партії склала $33 млн

  20 березня Сили оборони Естонії отримали партію ракет для американських протитанкових систем FGM-148 Javelin, повідомляє видання ZN.UA.

  Вартість партії склала $33 млн, боєприпаси будуть розподілені між армійськими підрозділами, що мають на озброєнні "джавеліни". Естонія отримала від США ракети типу Javelin Block-1, які порівняно зі своїми попередниками мають більшу швидкість і силу ураження.

  "Йдеться про суттєве поповнення боєприпасами, яке дозволить Силам оборони знищити танкову частину супротивника величиною до бригади", - сказав начальник озброєнь Сил оборони майор Рісто Пяртель.

  Як повідомляв 5.ua, в жовтні 2015 року було досягнуто домовленості про розміщення у країнах Балтії британських військових.

  Нагадаємо, влада Естонії схвалює рішення НАТО про посилення присутності на східних кордонах країн Альянсу, що межують із Росією. Таллінн готовий покрити частину витрат, пов'язаних із цим рішенням НАТО. Новий підрозділ буде мультинаціональним і працюватиме за принципом ротації, а не постійної бази в тій чи іншій країні Східної Європи.

  Попередній матеріал
  Ізраїль посилив прикордонний контроль та безпеку на блокпостах біля Єгипту
  Наступний матеріал
  На Закарпатті схопили на хабарі інспектора-прикордонника
  Loading...

  Естонія схвалює рішення НАТО про посилення присутності в країнах Альянсу, що межують із Росією

  Росіяни втопили у територіальних водах Естонії свій буксирний корабель

  США не підуть у відносинах з Росією на поступки щодо України і не скасують санкції через Крим - американський посол в Естонії

  Міністри оборони України, Литви, Латвії, Польщі та Естонії підпишуть у Києві заяву про співпрацю