США_сніг 5 канал

Сполучені Штати готуються до катастрофічного снігопаду

У найближчі кілька днів у північно-східній частині країни очікують на аномальні опади. Влада вживає безпрецедентних заходів безпеки.

За оцінками метеорологів, незручності та небезпека через хуртовини загрожує 50 млн людей. У шести штатах уже запровадили надзвичайний стан. Таким чином місцева влада може вивільнити додаткові кошти на боротьбу зі стихійним лихом.

Найбільший снігопад прогнозують у штаті Вашингтон. Уже сьогодні у столиці закрили школи, у супермаркетах ажіотаж. У найближчі кілька годин очікують до 60 см снігу. Рятувальники готуються до численних обривів дротів, заторів і аварій.

У Вашингтоні на вихідні повністю припиняють роботу громадського транспорту, не працюватиме навіть метро. Авіакомпанії попередили пасажирів про те, що рейси скасовуватимуть і затримуватимуть, тож усім пропонують перебронювати квитки на наступний тиждень.

"Ми очікуємо на снігопад, якого місто ще не знало. Мені здається, щось подібне було лише раз, десь із 100 років тому. Метеорологи прогнозують вітер зі швидкістю 17 м/с, ще й сильну хуртовину. Навіть 15 м/с достатньо, щоб оголосити попередження про сильну хуртовину, тож ми очікуємо на складні погодні умови", - заявив мер Вашингтона Мюріел Боузер.

Як повідомляв 5.ua, Європа потерпає від зимової негоди. Найбільше снігом засипало Боснію, Румунію, Болгарію та Польщу.

Попередній матеріал
Порошенко: Падіння курсу російського рубля - це "ціна, яку платить агресор за безвідповідальні дії"
Наступний матеріал
Японія скасувала санкції проти Ірану

В Японії четверту добу не вщухає потужний снігопад

Потужні снігопади, піщаний шторм та руйнівні торнадо - негода у світі

У Стамбулі через негоду скасували близько півтисячі авіарейсів

Європа потерпає від зимової негоди