сікорський 5.ua

Спікер Сейму Польщі Радослав Сікорський пішов у відставку

  Про це заявила прем’єр-міністр країни Ева Копач. Разом з ним з посад підуть ще семеро високопоставлених чиновників.

  Одна з причин - витоки матеріалів конфіденційного розслідування Генпрокуратури. Воно стосувалось прослуховування невідомими особами польських високопосадовців та Сікорського зокрема. В аудіофайлах звучали негативні заяви з боку відомих політиків в бік Сполучених Штатів. Ева Копач зазначила, що витоки інформації дискредитують і Генпрокуратуру, і політичну партію, до якої належить Сікорський.

  "Єдиний результат тривалого, річного розслідування прокуратури - це гігантський витік матеріалів справи. Це однозначно знищує довіру народу до такої інституції, як прокуратура  Я говорила з моїм колегою, Радославом Сікорським. Радослав Сікорський сповістив про своє рішення піти у відставку з посту спікера парламенту", - зазначила прем’єр-міністр Польщі Єва Копач.

  "Я прийняв рішення піти, бо турбуюсь про мою партію "Громадянська платформа". Це єдина партія, що в найближчі роки здатна підтримувати наші позиції на міжнародній сцені та у самій Польщі. Виборчі перспективи партії - важливіші за мої приватні інтереси", - зазначив екс-спікер парламенту Польщі Радослав Сікорський.

  Попередній матеріал
  Постійна представниця США в ООН перебуває з робочим візитом у Києві
  Наступний матеріал
  На нафтобазі нині палає одна велика цистерна
  Теги:
  Loading...