newsru.ua

Спікер парламенту Чечні пригрозив відібрати у США сім штатів за постачання зброї Україні

  Спікер парламенту Чечні Дукуваха Абдурахманов пригрозив США постачанням зброї "мексиканським партизанам" та відділенням Каліфорнії, Нью-Мексико, Аризони, Невади, Юти, Колорадо і частини Вайомингу і приєднанням їх до Мексики.

  Про таке Абдурахманов заявив, коментуючи резолюцію Палати представників Конгресу США, яка закликає президента Барака Обаму постачати зброю Україні.

  "Постачання озброєння Україні буде нами сприйнята як сигнал до адекватних дій - ми почнемо постачання новітніх озброєнь Мексиці для поновлення суперечок про правовий статус анексованих США територій, де зараз знаходяться американські штати Каліфорнія, Нью-Мексико, Аризона, Невада, Юта, Колорадо і частина Вайомингу", - цитує його слова "Дождь" з посиланням на прес-службу парламенту Чечні.

  "Ми залишаємо за собою право проведення в Росії, Мексиці, Америці конференцій з підняттям питання про відділення вищеназваних штатів від США і поставки туди озброєння для партизан", - додав він.

  Абдурахманов порадив Сполученим Штатам "одуматися і відмовитися, нарешті, від імперіалістичних ідей своєї величі і вседозволеності" і почати рівноправний діалог з Росією.

  Попередній матеріал
  Дозвілля на передовій: чим займаються бійці АТО на фронті в дні "тиші"
  Наступний матеріал
  На відміну від олігархів України, олігархи розвинених країн працюють на благо своїх держав - експерт
  Теги:

  "Ісламська держава" пригрозила почати війну в Чечні

  Росіяни стягують до кордону України найманців з Чечні - РНБО

  Українські силовики не будуть діяти як росіяни в Чечні

  У Чечні невідомі спалили будинки родичів повстанців