Нью-Йорк 5.ua

Спалах небезпечної недуги у Нью-Йорку: загинули семеро осіб

  В американському місті зафіксовано спалах небезпечної хвороби, від якої постраждали вже майже 90 людей.

  В усіх так звана хвороба легіонерів, повідомляє AP. Вона нагадує за симптомами тяжку застуду чи запалення легенів. Назву одержала після першого спалаху у Штатах 30 років тому, після з'їзду вояків Американського легіону. На нову недугу тоді захворіли понад 100 людей. Поки знайшли ліки, 25 пацієнтів померли.

  Виявилося, що бактерії поширювалися через систему вентиляції. Так і цього разу в Нью-Йорку, кажуть, що спалах спричинило зараження води в кількох сусідніх хмарочосах.

  "Ми переконані, що визначили всі місця, що спричинили спалах. І всіх їх вичистили. Хочу вам нагадати, що на щастя, хвороба легіонерів - не заразна, тобто не передається від однієї людини до іншої. Важливо, що недуга - виліковна, її можна здолати антибіотиками. Потрібно лишень якомога швидше звертатися до лікарів", - зазначив мер Нью-Йорка Білл де Бласіо.

  Щороку в США на різні форми хвороби легіонерів захворює, за оцінками, від 8 до 18 тисяч осіб. Деякі можуть бути інфіковані цією бактерією, але без проявів хвороби або з майже непомітними симптомами. Смертність від цієї хвороби становить від 5 до 30% залежно від конкретного штаму бактерії.

  Нагадаємо, фармацевти з американської компанії Eli Lilly оголосили про успішну розробку препарату для уповільнення розвитку хвороби Альцгеймера.

  Попередній матеріал
  У Ростовській області створена спецчастина, де відбирають офіцерів для служби на Донбасі - Тандіт
  Наступний матеріал
  В Індії внаслідок аварії двох пасажирських потягів щонайменше 32 людини загинули
  Теги:
  Loading...