мюнхен 5.ua

Сьогодні в Мюнхені пройде низка акцій проти російської окупації України

  У суботу, 7 лютого, українці в Німеччині проведуть низку акцій на підтримку миру на Донбасі та проти російської окупації України.

  Мітинг під назвою "Мир для України - безпека для Європи" відбудеться на площі Карлспляц-Штахус з 11:00 до 14:30. Одрасу після його завершення відбудеться марш містом за маршрутом "Карлспляц-Штахус – Зонненштрассе – Ліндвурмштрассе – Гьотепляц (Таксіштанд)".

  Окрім цього, з 13:00 до 15:30 містом має проїхати місцевий Автомайдан. Старт акції заплановано на 13:00 на Домаґштр.

  В акціях візьмуть участь політики міської ради та околиць Мюнхена, а також українці та громадські організації з інших міст Німеччини та сусідніх європейських країн. Організатори закликали підтримати і прийти на ці акції представників інших народів, які проживають у Мюнхені.

  Також очікується, що на мітингу буде присутній Президент України Петро Порошенко. Також в акції має прийняти участь Київський міський голова Віталій Кличко і народний депутат Сергій Лещенко. В акціях також візьме участь перший заступник президента Світового Конгресу Українців та президент Європейського Конгресу Українців Ярослава Хартяні.

  Організатором акцій є Об'єднання Українських Організацій в Німеччині разом із представниками його складових організацій та мюнхенськими активістами.

  Нагадаємо, з 6 по 8 лютого у Німеччині відбудеться 51-а Мюнхенська конференція з безпеки. На порядку денному цієї конференції розглядатиметься криза в Україні та її різноманітні аспекти.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала двох коригувальників вогню, що наводили обстріли на Щастя
  Наступний матеріал
  Рада приймає недоопрацьовані закони, пояснюючи це військовою необхідністю - Сотник
  Теги:
  Loading...

  Порошенко прибув до Німеччини для участі в Мюнхенській конференції

  Навряд чи в Мюнхені будуть рішення щодо реалізації Мінських домовленостей - Чалий

  Українське питання - серед головних на Мюнхенській конференції

  Порошенко у Мюнхені проведе зустріч з генсеком НАТО