nahnews.com.ua

Сьогодні США представлять в ООН резолюцію щодо Ірану

  Сполучені Штати готують проект резолюції ООН, у якій будуть розкриті деталі ядерної угоди з Іраном. Очікується, що цей проект буде представлений на розгляд ООН 15 липня.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода". До вказаної дати посол США в ООН Саманта Пауер надасть основні моменти угоди. Резолюція замінить чинну систему міжнародних санкцій з обмеженнями, узгодженими на переговорах у Відні.

  Члени Ради безпеки, які мають право вето в ООН і брали участь у переговорах з Іраном, підтримують проект резолюції. Йдеться про Велику Британію, Францію, Китай, США та Росію.

  Президент США Барак Обама виступив 14 липня із заявою щодо укладання всеохоплюючої ядерної угоди з Тегераном. У заяві він назвав принципові положення документа, який нарешті вдалося узгодити між усіма сторонами, передає "Укрінформ".

  "Сьогодні, після двох років переговорів, Сполучені Штати разом з нашими міжнародними партнерами досягли того, чого не вдавалося впродовж десятиліть протистояння - всеосяжної довгострокової угоди з Іраном, яка дозволить запобігти отриманню ним ядерної зброї", - наголосив президент США.

  Як повідомляв 5.ua, 14 липня на переговорах щодо ядерної програми Ірану було досягнуто історичної угоди про врегулювання ядерної діяльності та зняття санкцій з Тегерану. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні Яресько проведе перемовини з кредиторами про реструктуризацію українського боргу
  Наступний матеріал
  Експерти встановили тип гранат, використаних проти львівських міліціонерів