Обама, візит на Кубу 5 канал

Сьогодні Обама розпочав історичний візит на Кубу

  Сьогодні президент США Барак Обама розпочав історичний візит на Кубу

  Американський президент ступить на кубинську землю вперше за майже 90 років, уперше звернеться із промовою і зустрінеться з активістами, підприємцями та правозахисниками.

  Борт №1 сяде в Гавані за кілька годин. Президент із родиною погуляють старим містом і зустрінуться із кардиналом Ортегою. Саме він тісно співпрацював із папою Франциском і сприяв відновленню відносин між країнами.

  Завтра Барак Обама зустрінеться з президентом Куби Раулем Кастро. Із Фіделем Кастро Обама не зустрічатиметься. На завтра також заплановані урочистий обід і перегляд бейсбольного матчу. З Куби президент вирушить у турне Латинською Америкою.

  Свій візит на Кубу президент Обама анонсував ще місяць тому у Twitter. Він наголосив: попри наявність певних розбіжностей у поглядах із владою острова, він зробить усе для подальшого поглиблення стосунків і покращення життя кубинського народу.

  Нагадаємо, у вересні влада США скасувала деякі обмеження щодо Куби у сфері торгівлі, подорожей та зв'язку, а Гавана призначила свого першого за 54 роки посла у США.

  Як повідомляв 5.ua, 11 грудня 2015 року, Куба та США домовилися поновити пряме поштове сполучення. Пряме листування між країнами було скасовано у 1963 році.

  Попередній матеріал
  У Казахстані проходять позачергові парламентські вибори
  Наступний матеріал
  Сьогодні католики святкують Пальмову неділю
  Теги:
  Loading...

  ЄС і Куба підписали угоду про відновлення співпраці

  Куба та США відновлюють комерційне авіасполучення

  Франція списала Кубі чотиримільярдний борг

  Куба та США поновлять пряме поштове сполучення

  Генасамблея ООН за рекордної підтримки ухвалила резолюцію щодо припинення ембарго США проти Куби

  5 канал - трансляція наживо