Німеччина
5.ua

Сьогодні на саміті G7 говоритимуть про способи подолання тероризму і боротьбу із вірусом Ебола

  Сьогодні у німецькому Любеку розпочинається другий день роботи саміту "Великої сімки". Участь у ньому беруть міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Японії, Канади та США.

  Дипломати говоритимуть, зокрема, про способи подолання міжнародного тероризму, нерозповсюдження ядерної зброї, а також про боротьбу з вірусом Ебола.

  На порядку денному – і події в Україні.

  Напередодні на саміті обговорювали можливі шляхи вирішення конфлікту на Донбасі. Участь у дискусії взяла і голова європейської дипломатії Федеріка Моґеріні. Господар зустрічі - Франк-Вальтер Штанймаєр – зазначив, що українське питання є надзвичайно важливим для безпеки усього світу.

  "Ми повинні усвідомити, що надзвичайна кризова ситуація, у якій ми опинилися, лишатиметься нормою для нас іще упродовж місяців і років. На наші життя впливатимуть конфлікти та новини щодо Ємену, Лівії, Боко Харам, Ісламської Держави, Сирії, України та Росії. Не схоже, що якийсь із цих конфліктів можна буде вирішити у найближчі три, шість чи дев'ять тижнів", - заявив Штайнмаєр.

  Попередній матеріал
  Україна розслідує кожен випадок можливої передачі місією ОБСЄ даних про сили АТО - Клімкін
  Наступний матеріал
  Обама вирішив виключити Кубу зі списку країн-спонсорів тероризму

  Сьогодні стартує саміт глав МЗС держав G7

  Голова МЗС Німеччини не хоче, щоб Росія була присутня на саміті G7

  Німеччина закликає країни G7 зібрати гроші для будівництва нового саркофага на ЧАЕС

  G7 і МВФ розглядають можливість збільшення допомоги Україні до $40 млрд - джерело