Індія_свято 5.ua

Сьогодні Індія відзначає свято вогнів Дівалі

  Дівалі символізує перемогу світла над темрявою. Традиція зародилася в Індії, але згодом поширилася по багатьох країнах світу.

  Дівалі символізує повернення індуїстського бога Рами після перемоги над королем демонів Раваною.

  Саме запалення вогнів і осявання ними темної ночі знаменує для індуїстів повернення людства з темряви до світла завдяки легендарному царевичу. На святі Дівалі обов'язковим для всіх є пробудитися від глибокого сну незнання й поєднатися з Вищим світлом завдяки медитації.

  Також індуси вшановують богиню багатства та процвітання Лакшмі. Люди моляться, роздають близьким солодощі, запалюють свічки та феєрверки. Свої домівки прикрашають гірляндами. Через це Дівалі часто порівнюють зі святом Нового року.

  Святкування Дівалі триває п'ять діб поспіль наприкінці індійського місяця Ашваюджа або ашвіна. Зазвичай це припадає на жовтень-листопад і є найочікуванішим часом року в Індії, що за значенням перевищує навіть новорічні святкування.

  Нагадаємо, 26 листопада американці святкуватимуть День подяки - традиційне північноамериканське свято, засноване з метою віддати дяку Богові за жнива та за одержані блага протягом року.

  Попередній матеріал
  Уряд затвердив умови випуску нових облігацій – Яресько
  Наступний матеріал
  Сьогодні столичний суд продовжить розгляд справи російських ГРУшників