мігранти 5.ua

Сьогодні європейські лідери збираються на переговори щодо проблеми мігрантів

  Міністри закордонних справ країн Європейського союзу 4 вересня мають зустрітися в Люксембурзі, щоб обговорити проблему мігрантів.

  Водночас прем'єри країн Вишеградської групи зберуться з цього приводу на надзвичайний саміт у Празі. Про це повідомляє "Радіо Свобода". На залізничному вокзалі в столиці Угорщини Будапешті другий день триває протистояння між поліцією і щонайменше 200 мігрантів.

  3 вересня влада країни дозволила біженцям, які прагнуть дістатися кордону з Австрією, сісти на поїзд у Будапешті, але потім намагалася примусити їх повернутися у табір для біженців.

  Нагадаємо, напередодні скликати екстрений саміт Євросоюзу щодо вирішення проблеми біженців закликали Німеччина, Франція та Велика Британія. У спільному зверненні урядовці, зокрема, наголосили на необхідності створення у Греції й Італії – перших країнах ЄС на шляху більшості мігрантів – значної кількості пунктів, де можна було б зняти їхні відбитки пальців і провести реєстрацію.

  Як повідомляв 5.ua, канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що криза з мігрантами ставить під загрозу майбутнє шенгенської угоди. Вона також вона попередила мешканців своєї країни, що кризу з біженцями швидко не вирішити. Отже, німці мають продемонструвати гнучкість та терпіння стосовно новоприбулих із Близького Сходу та Африки.

  Попередній матеріал
  Дружина пораненого в АТО медика народила доньку
  Наступний матеріал
  Уряд ухвалив новий статут "Укрзалізниці" і призначив в.о. голови правління – Пивоварський
  Теги:
  Loading...