Франція парламент
molbuk.ua

Сьогодні французький парламент розгляне нові заходи боротьби із тероризмом

  Якщо депутати проголосують за нововведення, у Франції запровадять нові технології стеження і полегшать отримання дозволів отримання інформації.

  Однією з причин появи відповідного законопроекту стали події 7 січня, коли терористи розстріляли 12 людей в офісі сатиричного видання Charlie Hebdo. Влада запевняє, що новий закон потрібен, аби такі інциденти не повторювалися.

  Утім чимало французів виступають проти нововведень. Напередодні з вимогою не запроваджувати їх на вулиці Парижа вийшли кількасот людей. Вони переконані, що такі правила стеження призведуть до значного зростання кількості випадків втручання держави у приватне життя французів.

  "Цей закон дозволить можновладцям установлювати стеження за людьми без відповідного дозволу суду. Текст законопроекту дуже неконкретний, незрозуміло, за ким саме зможе стежити влада. Отримана інформація може використовуватися не лише для боротьби з тероризмом, а й для відстоювання чиїхось дипломатичних чи економічних інтересів, або й для придушення потенційних протестів", - президент французького відділу Amnesty International Женев'єва Гарріго. 

  Попередній матеріал
  Терористи розгортають у Горлівці батарею 152-мм САУ "Акація" - Тимчук
  Наступний матеріал
  У Луганську терористи створили три бази зосередження техніки – ІС

  За останні два тижні пам'ятник жертвам теракту в Charlie Hebdo сплюндрували кілька разів - ЗМІ

  В Charlie Hebdo призупинили випуск наступних номерів журналу

  В Афганістані мітингують проти Charlie Hebdo

  "Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за Charlie Hebdo та погрожує новими терактами