telegrafist.org

Сноуден розкритикував кремлівську владу і заявив про намір покинути Росію

  Екс-співробітник американського Агентства національної безпеки Едвард Сноуден розкритикував російську владу і заявив, що має намір покинути країну, яка дала йому притулок.

  Про таке Сноуден сказав під час церемонії одержання нагоди – норвезької премії імені письменника Б’єрнстьєрне Б’єрнсона, повідомляє УНН із посиланням на німецьке видання Spiegel.

  З його слів, у Росії зазнає утисків свобода в Інтернеті, також відбувається втручання в особисте життя громадян. "Сноуден піддав сильній критиці обмеження свободи мислення в Росії. Він хотів би залишити місце свого вигнання", - ідеться у виданні.

  Так, екс-співробітник американського Агентства національної безпеки назвав неправильними прагнення російського уряду "дедалі більше контролювати Інтернет, все більше і більше контролювати те, про що люди думають; навіть в особистому житті вирішувати, що є відповідним або невідповідним для того, щоб висловити свою любов один до одного".

  Крім того, Сноуден підтвердив, що йому хотілося би жити в Сполучених Штатах Америки. Він нагадав, що не збирався залишатися в Росії, однак жодна з 21 країн, до яких він звертався з проханням про надання притулку, не надало його.

  Нагадаємо, у 2013 році колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден оприлюднив скандальні матеріали про шпигунство американських спецслужб за рядовими громадянами і урядами низки європейських країн, зокрема Німеччини, Іспанії та Франції. Після оголошення США у міжнародний розшук він утік у Гонконг, а потім - у Росію, де більше місяця провів у транзитній зоні московського аеропорту, перж ніж зміг отримати притулок. 

  Попередній матеріал
  У Києві немає надлишку шкідливих речовин у повітрі – СЕС
  Наступний матеріал
  Завербований ФСБ росіянин розчарувався у "ДНР" і здався українським бійцям (відео)
  Теги:
  Loading...