Бостян Сефіч 5.ua

Словенія збирається обмежити кількість біженців, яких пропускає через свою територію

  Потік людей, які прямують із Хорватії, Сербії та Македонії крізь країну, потрібно обмежити, заявив міністр внутрішніх справ Словенії Бостян Сефіч.

  Про це повідомляє Associated Press. Словенія не проти пропускати біженців до Австрії, Німеччини та інших країн, куди ті прагнуть потрапити. Однак не може впоратися з такою кількістю людей, це спричиняє черги на кордонах.

  Словенія тепер приймає по 205 тис. людей на добу, а до її кордонів з Греції, Македонії та Сербії збираються удвічі більше біженців. Організації із захисту прав людини уже закликають шукати якісь нові способи облаштовувати міграцію. Адже з настанням осені ночувати просто неба вже небезпечно для здоров'я.

  "Хорватія попросила нас приймати по 5 тис. мігрантів щодня. Натомість Австрія готова прийняти від нас лише 1,5 тис. людей на день. Ми не можемо приймати біженців більше, ніж відправляти далі. Якщо так триватиме, за 10 днів ми матимемо 35 тис. мігрантів. Для Словенії це неприйнятно", - заявив Сефіч.

  Нагадаємо, 7 жовтня Євросоюз розпочав нову операцію "Софія" з перехоплення човнів, на яких нелегально перевозять мігрантів у Середземному морі.

  Попередній матеріал
  Петро Порошенко: Я належу до 68% українців, які незадоволені темпами реформ
  Наступний матеріал
  Теракт у Маріуполі: невідомі з гранатомета стріляли у житлову багатоповерхівку
  Теги:
  Loading...