Twitter / Katica Djurovic

Словенія пустила сирійських біженців, які кілька днів жили в таборах у Хорватії

  Влада Словенії повідомила, що більшість біженців із Сирії, які прожили кілька днів у таборах в Хорватії на словенському кордоні, допущені в країну.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна". Через кордон перейшли близько 5 тис. осіб.

  Понеділок біженці провели в сирих і брудних полях на холоді багато годин, поки влади країн колишньої Югославії сперечалися, хто скільки мігрантів готовий прийняти. Правозахисники попереджають, що новоприбулі мігранти знаходяться у важких умовах.

  У Любляні й раніше говорили, що можуть впоратися тільки з обмеженою кількістю прибулих. У неділю Словенія офіційно обмежила кількість мігрантів, яким дозволять в'їзд до країни. Запроваджено щоденний ліміт у розмірі 2,5 тис. чоловік.

  Нагадаємо, Словенія збирається обмежити кількість біженців, яких пропускає через свою територію. Потік людей, які прямують із Хорватії, Сербії та Македонії крізь країну, потрібно обмежити, заявив міністр внутрішніх справ Словенії Бостян Сефіч.

  Словенія не проти пропускати біженців до Австрії, Німеччини та інших країн, куди ті прагнуть потрапити. Однак не може впоратися з такою кількістю людей, це спричиняє черги на кордонах.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Мінську збереться Тристороння контактна група
  Наступний матеріал
  На Дебальцівському напрямку розпочинається другий етап відведення озброєння – штаб АТО