delfi.lt

Силовики Ірану не дали провести акцію підтримки з журналістами Charlie Hebdo

  Сили безпеки у Тегерані завадили іранським журналістам провести акцію солідарності з жертвами сатиричного тижневика Charlie Hebdo.

  Вдень 8 січня співробітники мас-медіа Ірану намагалися зібратися біля будівлі, у якій базувалася Асоціація іранських журналістів, допоки колишній президент Махмуд Ахмадінежад не закрив її у 2009 році (з того часу ця будівля стоїть опечатана - Ред.). Але, як розповідають очевидці, поліція та сили безпеки не дозволили журналістам провести акцію.

  Президент Ірану Хасан Роугані після того, як був обраний у червні 2013-го року, пообіцяв докласти усіх зусиль для відновлення роботи Асоціації журналістів та інших організацій, закритих за часів Ахмадінежада.  Але консервативне судочинство Ірану у жовтні 2013-го року продовжило заборону цієї асоціації, до якої входить 4 тисячі членів.

  Як відомо, 7 січня троє озброєних людей напали на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo в Парижі, убивши 10 журналістів і двох поліцейських. 

  Варто нагадати, що двоє чоловіків, схожих на підозрюваних братів Шерифа і Саїда Кауші напали на заправну станцію біля міста Віллер-Котре в департаменті Ена.

  Попередній матеріал
  Ємен звинувачує "Аль-Каїду" у теракті 7 січня
  Наступний матеріал
  В Адміністрації Президента завтра зберуться обирати голову Антикорупційного бюро

  Human Rights Watch закликає Іран скасувати смертну кару для фотографа, якого засудили за пост у Facebook

  Charlie Hebdo: як світ відреагував на теракт у Парижі

  Один із підозрюваних у паризькому теракті здався поліції

  Теракт у Парижі: французька поліція затримала сім підозрюваних