Швеція не є прихильником скасування санкцій проти РФ - посол

  Швеція не є прихильником скасування санкцій проти РФ в нинішній ситуації.

  Швеція не є прихильником скасування санкцій проти Російської Федерації в нинішній ситуації і вважає РФ відповідальною за трагедію, що відбувається зараз в Україні, заявив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат під час зустрічі з головою Харківської обладміністрації Ігорем Райнін в п'ятницю, повідомляє прес -служба облдержадміністрації.

  "Якби ми побачили, що Росія намагається поліпшити ситуацію, то, можливо, думка була б іншою. Для нас важливо - що відбувається насправді, а не те, що просто сказано на словах. Поки ми не побачили прогрес, який міг би послужити для зменшення санкцій", - заявив Бекерат.

  "Наш уряд дуже ясно сказав, що Росія несе відповідальність за трагедію, що відбувається зараз в Україні. І ми прекрасно розуміємо, що зброю, військову техніку неможливо купити в магазинах Донецька чи Луганська", - додав він.

  Крвм того, посол висловив думку, що в конфлікт на Сході України вже залучена вся Європа. "Безумовно, ми хотіли, щоб всі політичні і дипломатичні кола Європи чітко розуміли, що конфлікт, який сьогодні склався на сході України, - це не конфлікт всередині країни чи конфлікт України з Росією. Це - конфлікт Європи. Так чи інакше, Європа залучена", - йдеться у повідомленні.

  "Тут потрібно чітко розуміти, що та техніка, яка зосереджена у терористів на Донбасі, не взялася з нізвідки. Вона конкретно поставлена ​​країною, яка підтримує тероризм. Сам конфлікт легко локалізується, просто не треба поставляти зброю і спонсорувати ці дії. Війни сьогодні ніхто не хоче. І хотілося б, щоб посольство Швеції в Україні та уряд Швеції займали чітку і жорстку позицію в цьому питанні", - додав Райнін.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти стягують танки і важку артилерію до лінії зіткнення в районі Донецька
  Наступний матеріал
  ГПУ збирається викликати на допит Клюєва, Сівковича і Захарченка у справі розгону Євромайдану

  Консолідована позиція ЄС і США стосовно санкцій проти Росії зберігається - експерт

  Комітет Європарламенту ухвалив проект резолюції про посилення санкцій проти Росії

  Угорщина підтримує загальноєвропейську політику санкцій проти Росії - Сіярто

  При ескалації конфлікту на Донбасі санкції проти Росії треба посилювати - МЗС Данії