ausairpower.net

Швейцарський винищувач налякав делегацію російської Думи

  Винищувач підлетів до російського лайнера для ідентифікації, а депутати Держдуми назвали це "небезпечним зближенням" і чомусь звинуватили Францію.

  Швейцарія відмовилася вважати інцидент в повітряному просторі за участю військового винищувати і авіалайнера з російською делегацією на чолі зі спікером Держдуми Сергієм Наришкіним "небезпечним зближенням", передає Meduza. Речник швейцарського Федерального департаменту оборони, захисту населення і спорту пояснив, що військовий літак F/A-18 Hornetдійсно наблизився до пасажирського літака, але це була "звичайна процедура", яка не несе жодної небезпеки.

  Видання Slon уточнює, що винищувач наблизився до літака з Наришкіним в повітряному просторі поряд з містом Біль. Швейцарський пілот візуально ідентифікував літак – в середньому на рік проводиться близько 100 подібних процедур. У Берні не планують публікувати жодного комюніке з цього приводу.

  Раніше 19 жовтня МЗС РФ повідомило, що вранці французький літак "небезпечно зблизився" з лайнером, у якому летів Сергій Наришкін. Франція у відповідь вказала, що літак був швейцарським. Російська делегація летіла з Росії до Женеви, де проходить засідання Міжпарламентського союзу.

  Нагадаємо, голова російської Думи відомий своїми закликами до створення міжнародного трибуналу щодо американських бомбардувань Хіросіми і Нагасакі в 1945 році та зв'язку між Першою світовою війною та більшовицьким "Жовтневим переворотом" 1917 року.

  Попередній матеріал
  Щодня на територію України намагаються потрапити ворожі диверсійно-розвідувальні групи - Тандіт
  Наступний матеріал
  Українські біотехнологи змогли врятувати від ампутації кінцівок 35 бійців
  Теги:
  Loading...