Штайнмаєр 5.ua

Штайнмаєр звинуватив Лаврова у втручанні у внутрішні справи Німеччини

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звинуватив свого російського колегу Сергія Лаврова у втручанні у внутрішні справи Німеччини.

  Йдеться про справу нібито зґвалтованої мігрантами російської дівчинки Лізи.

  Чільник зовнішньополітичного відомства Німеччини застеріг Росію від використання справи для політичної пропаганди та впливу на складну внутрішньонімецьку дискусію щодо біженців.

  Він підкреслив, що німецька влада робить усе можливе для з'ясування обставин резонансної ситуації. Штайнмаєр порекомендував Росії зачекати на результати розслідування. З такою позицією виступив і федеральний уряд.

  Деталі інциденту ще не з'ясовані. Російська сторона стверджує, що 13-річну дівчинку Лізу викрали і зґвалтували мігранти. Німецька ж прокуратура зазначає, що свідчення дівчинки дуже суперечливі, а поліція каже, що дівчина погодилася добровільно.

  Нагадаємо, на російському "Першому каналі" вийшов сюжет про начебто зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку. Прокуратура Берліна отримала скаргу на автора сюжету. Його звинувачують у пропаганді та розпалюванні національної ворожнечі. В Інтернеті цю історію називають продовженням серіалу про вигаданого розіп'ятого хлопчика у Слов’янську.

  Попередній матеріал
  Суд ЄС скасував санкції проти Азарова і його сина, але арешту з активів не зняв
  Наступний матеріал
  Міністр економіки Японії пішов у відставку через корупційний скандал

  Скандал довкола сюжету "Первого канала" про зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку набирає обертів

  Німеччина перед Новим роком посилює заходи безпеки

  Німеччина вживатиме заходів для скорочення потоку біженців до країни

  Німеччина має намір закрити свої кордони для біженців