uapress.info

Штайнмаєр пообіцяв Україні повну підтримку з боку Німеччини

  Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Україна й надалі може розраховувати на підтримку Німеччини й закликав українську владу до проведення реформ.

  Про це він сказав в інтерв'ю інформаційній агенції dpa 13 березня, напередодні візиту до ФРН українського президента Петра Порошенка, повідомляє Deutsche Welle.

  Глава МЗС Німеччини пообіцяв Україні подальшу стабілізаційну допомогу. У той же час він закликав українську владу до проведення запланованих нею реформ, зокрема, у боротьбі проти корупції та в галузі поліпшення управління.

  Також Штайнмаєр зазначив, що вважає установлене Мінськими угодами перемир'я на Сході України "крихким", утім, на його думку, у більшості районів воно зберігається. Зокрема, він вбачає прогрес у відведенні важких озброєнь.

  Політик наголосив: "Ми не можемо зараз відступити. Ми повинні докласти всі зусилля, аби стабілізувати досягнуте та добитися початку визначеного в Мінську політичного процесу".

  Нагадаємо, у своїй нещодавній заяві Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав проявити "стратегічне терпіння" у поведінці з Росією.

  Попередній матеріал
  За добу терористи сім разів обстріляли Широкине та Чермалик - прес-офіцер сектору "М"
  Наступний матеріал
  Путін привів у повну бойову готовність Північний флот і окремі з'єднання десантних військ

  Штайнмаєр: провалом Мінських угод може стати напад бойовиків на Маріуполь

  Керрі і Штайнмаєр у Вашингтоні обговорили подальший план врегулювання кризи в Україні

  Штайнмаєр: треба об'єднатися заради подолання кризи в Україні

  Німеччина і надалі допомагатиме Україні у встановленні миру - Штайнмаєр