5.ua

Шрайк: "Росія остаточно впала у безумство"

Так блогер прокоментував нещодавні заклики віце-спікера Держдуми РФ Жириновського убивати українських посадовців, повісити Надію Савченко та змусити світ розпустити НАТО під загрозою ядерного бомбардування.

Про це під час Роман Шрайк, засновник сайту "Дурдом", говорив під час безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі".

Блогер вважає, що коли Україна потроху рухається із "дурдому" вперед, то "Росія остаточно впала у безумство". "Жириновський – це концентроване безумство, але крім нього у Росії є купа людей, яким по 20-30 років, які окрім путінського "зомбоящика" нічого не бачили, і які так сприймають світ. У них може не таке концентровані штампи, які виражає Жириновський, але у них такі ж ідеї: Захід - зло, Україна куплена американцями, все у них в головах уже сидить".

"Це покоління уже втрачене, з ними уже нічого не зробиш", – каже Роман Шрайк. Він вважає, що у нинішніх умовах вільного поширення інформації Путіну в плані пропаганди вдалось досягти навіть більше, ніж СРСР: "В Радянському Союзі теж було бомбування – але тоді у нас не було іншої інформації".

Попередній матеріал
Всесвітній день охорони довкілля: у Києві студентів навчили утилізувати лампи
Наступний матеріал
Вчені навчилися розпізнавати історію вірусних інфекцій людини по краплі крові