Шпигунський скандал між США та Німеччиною: зустріч послів мала "кризовий" характер

  Набирає обертів шпигунський скандал між США та Німеччиною.

  Останніми днями західною пресою поповзли чутки, що Агенція Національної безпеки США прослуховувала не тільки канцлера Ангелу Меркель, а також представників німецького уряду. Зокрема, міністрів економіки і фінансів.

  Берлін вимагає чітких пояснень з боку Вашингтона щодо інформації про шпигунську діяльність. Напередодні голова відомства федерального канцлера викликав для пояснень посла США у ФРН. Деталі розмови не повідомляють. Відомо лише, що зустріч мала "кризовий" характер.

  Пізніше Держдепартамент США заявив, що відносини з Німеччиною залишаються міцними попри шпигунський скандал. Втім, уже сьогодні стало відомо, що питання навпаки загострюється. Міністр закордонних справ Німеччини вимагає від Вашингтона чітких пояснень.

  "Дуже важливо, щоб нам надали пояснення якомога швидше. А саме наскільки відповідають дійсності публікації у пресі, які ми бачили останніми днями щодо шпигунської діяльності з боку Агенції Національної безпеки США. Адже у статтях йдеться про те, що прослуховували представників німецької влади. Хотілося б почути прізвища і тих, хто це робив і, за ким стежили", - заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

  Попередній матеріал
  Порошенко звільнив колишнього керівника київської міліції від дії закону про люстрацію
  Наступний матеріал
  Представник Президента в Кабміні про відставку Шевченка: "Він зробив помилку"