Шотландський університет відібрав у американського мільярдера Трампа вчений ступінь

  Шотландський університет Роберта Гордона відібрав у американського мільярдера Дональда Трампа почесний вчений ступінь.

  Про це повідомляє BBC. Науковці вважають, що почесна нагорода несумісна з расистськими та ксенофобськими поглядами політика.

  Кілька днів тому скандал спалахнув із новою силою. Після терактів у Парижі та американському Сан-Бернардіно Трамп заявив про необхідність створити повну базу даних на всіх мусульман, які живуть у країні, та заборонити в'їзд мусульманам до США.

  Після цього навіть Білий дім втрутився й закликав республіканців ще раз подумати, чи справді вони зацікавлені в такому кандидаті. Дональд Трамп встиг пересваритися вже з кількома країнами.

  У Великій Британії петиція із закликом заборонити Трампу в'їзд набрала понад 250 тис. підписів. Утім, сам мільярдер анітрохи не засмучений. Серед усіх кандидатів від його партії має найвищий рівень підтримки і каже, що нізащо не відмовиться від балотування.

  Нагадаємо, у вересні Трамп заявив, що США підтримували Україну більше словами, ніж ділом. Він розкритикував президента США Барака Обаму та висловив упевненість, що Україні вдасться гідно відповісти на всі поточні виклики.

  Попередній матеріал
  У "Народному фронті" прогнозують, що склад уряду буде змінений на 60-70%, але прем'єром залишиться Яценюк
  Наступний матеріал
  Від Антикорупційної прокуратури не слід очікувати миттєвого результату – експерт