rus.err.ee

Щонайменше 30 держав незаконно відправили мігрантів назад до небезпечних країн – звіт Amnesty International

В організації вважають, що Європа не змогла знайти розумний і послідовний підхід до вирішення проблеми мігрантів

Щонайменше 30 держав незаконно відправили мігрантів назад до небезпечних країн. Такі дані опублікувала правозахисна організація Amnesty International у своєму щорічному звіті.

Генеральний секретар організації Саліл Шетті заявив, що Європа не змогла знайти розумний і послідовний підхід до вирішення проблеми мігрантів. Біженці, тікаючи від голоду та бідності, шукають безпеки. Натомість стають жертвами байдужості.

"Найбагатший політичний блок у світі не зміг скооперуватися та знайти розумний і безпечний спосіб, як прихистити людей, які тікають від війни та переслідувань. Тому загалом можна говорити про недотримання прав біженців", – сказав Шетті.

Загалом аналітики оцінювали стан дотримання прав людини у 160 країнах. Понад 120 із досліджуваних застосовували тортури або жорстоко поводились із людьми. Ще 19 вчинили воєнні злочини або порушили закони ведення війни.

Як повідомляв 5.ua110 тисяч мігрантів прибули до Євросоюзу за цей рік через кордони Греції та Італії. Це дані Міжнародної організації з міграції. Ця кількість істотно більша, ніж за аналогічний період 2015 року.

Попередній матеріал
Олланд: Франція продовжить тиснути на Асада навіть у разі перемир'я
Наступний матеріал
У ДСНС попереджають про сильні опади на Закарпатті та Прикарпатті
Теги:
Loading...