У Стамбулі стався вибух 5.ua

Серед постраждалих внаслідок теракту у Стамбулі українців немає

  Українців немає серед постраждалих внаслідок сьогоднішнього вибуху у Стамбулі.

  Про це "5 каналу" повідомив генеральний консул України у Стамбулі Василь Боднар.

  "Українці в Стамбулі не постраждали. Цю інформацію нам піддвердили у відділі міжнародних зв'язків поліції безпеки Стамбула. Якихось особливих заходів безпеки не вжито, але зараз посилено патрулювання району, який піддався терористичній атаці. Зараз створено спеціальний штаб у Стамбулі, який переймається відповідній протидії подальшим терактам. Якихось серйозних обмежень ні на вулицях, ні в мережі не видно. Тому ми не говоримо про те, що непотрібно їхати у Стамбул, чи то в Туреччину. Небезпеки немає", - повідомив дипломат. 

  Світова спільнота вже засудила теракт у Стамбулі. Вранці смертник підірвав себе в історичному центрі міста. Загинули як громадяни Туреччини, так і іноземці. Співчуття турецькому народові, зокрема, висловили представники США, ЄС, НАТО, а також українські президент і прем'єр-міністр. "Тероризму немає виправдання", - написав у своєму Twitter Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, епіцентр вибуху знаходився поруч із трамвайною зупинкою. Щонайменше 10 людей загинули. 15 людей зазнали поранень, їх ушпиталили. Щодо ситуації у Стамбулі станом натепер - силовики оточили історичний центр міста. Вже встановлено, що вибух скоїв сирійський смертник.

  Попередній матеріал
  Експерт: Росія не хоче виконувати Мінські угоди, але перебуває в безвихідній ситуації
  Наступний матеріал
  Кремль готовий обговорювати умови відступу з Донбасу, але хоче уникнути відповідальності – експерт
  Теги:
  Loading...