Сербія 5.ua

Сербія образилася на Угорщину через рішення відгородитися парканом

  Міждержавний скандал Сербії та Угорщини. Белград образився, що Будапешт хоче відгородитися стіною від південного сусіда через потік мігрантів.

  Уряд Угорщини має намір звести мур заввишки чотири метри вздовж кордону з Сербією, що простягається на 175 км. Адже тільки за останній рік звідти до Угорщини потрапили 60 тис. мігрантів із Сирії, Афганістану та інших африканських та азійських країн.

  У Сербії шоковані такою новиною. Прем'єр-міністр країни Александар Вучич заявив, що проблема мігрантів спільна для усієї Європи, у ній не можна винуватити лише Сербію.

  Як ми раніше повідомляли, Угорщину можуть виключити з Євросоюзу, за умови, якщо вона відновить смертну кару. Із таким попередженням виступив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. Про необхідність поновлення страт злочинців заявляє прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Він вважає, що чинне законодавство недостатньо стримує злочинність у країні. Смертну кару в Угорщині скасували у 1990. Її можливе повернення порушить Хартію ЄС про основні права.

  Попередній матеріал
  У Чилі стався землетрус
  Наступний матеріал
  Оборот роздрібної торгівлі за півроку впав на 25% - Держстат
  Теги:
  Loading...