Саудівська Аравія відновила бомбардування столиці Ємену

  У ніч на неділю, 5 квітня, військово-повітряні сили Саудівської Аравії та її союзників завдали бомбових ударів по столиці Ємену Сані.

  ООН повідомляє, що за час військової операції в Ємені загинули 500 і отримали поранення понад 1700 осіб, передає "РБК-Україна", посилаючись на телеканал Al Jazeera.

  Саудівська Аравія організувала військову коаліцію для протидії заколотникам-хуситам, які повстали проти президента Абд Раббо Мансура Хаді, зайняли столицю Сану і штурмують портове місто Аден.

  У повідомленні йдеться, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста виступив з гуманітарною ініціативою - він запропонував негайно призупинити на 24 години бойові дії, щоб надати медичну допомогу. У заяві Червоного Хреста говориться, що вулиці Адена всіяні мертвими тілами, а в міські лікарні і госпіталі йдуть нескінченні потоки поранених, повідомляє Бі-бі-сі.

  Червоний Хрест інформує, що 48 тонн медичного обладнання та матеріалів, достатніх для надання допомоги 3000 чоловік, готові до відправки і чекають лише дозволу.

  Телеканал Al Arabia повідомив, що представник Саудівської Аравії заявив, що коаліція співпрацює з МКЧХ і не перешкоджає здійсненню гуманітарної місії.

  Попередній матеріал
  Мін'юст готує законопроект про держфінансування парламентських партій - Петренко
  Наступний матеріал
  За добу поранено двох українських військових, загиблих немає - речник АП з питань АТО

  Російський літак з Ємену евакуював 160 осіб, серед них і українці

  Ємен: Хусити захопили палац президента-втікача в Адені

  Внаслідок бомбардування фабрики в Ємені загинуло щонайменше 35 людей

  Із Ємену терміново евакуюють працівників посольств